forbot
Allbiz
Premium Business
Отзывов: 0
+38 (044) 333-31-46
  • Биотол, ООО
  • Статьи
  • Сетки защитные затеняющие
  • АСОРТИМЕНТ ЗАТІНЮВАЛЬНИХ СІТОК РОЗШИРИВСЯ

АСОРТИМЕНТ ЗАТІНЮВАЛЬНИХ СІТОК РОЗШИРИВСЯ

У цьому місяці асортимент затінювальних сіток компанії Біотол розширився – у продажу з'явилася сітка з 45% затінення чотириметрової ширини.

У цьому місяці асортимент затінювальних сіток компанії Біотол розширився – у продажу з'явилася сітка з 45% затінення чотириметрової ширини.

Продукція з'явилася у зв'язку із запитом споживачів. Такий інтерес до сітки з 45% затінення можна пояснити широкими можливостями використання, а ширина 4 метри є оптимальною з практичної точки зору.

45% – найменший відсоток затінення серед представлених сіток на ринку. Такі сітки використовуються для захисту рослин від сонця, особливо якщо мова йде про теплолюбні, які не виносять температуру нижче 18-20°С. Але це не означає, що такі рослини не варто затінювати від сонячного випромінювання.

ДЕ ЩЕ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗАТІНЮВАЛЬНІ СІТКИ?

В принципі, спектр їх застосування дуже широкий. Звісно, основний функціонал – затінення (як видно з назви продукції), але є також і інші галузі використання:

Як накриття
Сітки використовують дачники, власники невеликих кафе в якості накриття від сонця. Це зручно – з одного боку, не перекривається доступ до світла повністю, з іншого – створюється тінь і обмежується доступ прямих сонячних променів.

В якості тимчасового паркану
Затінювальні сітки легко використовувати в якості забору – тимчасового або постійного. Вони відмінно приховують вашу ділянку або іншу територію від сторонніх очей.

Для будівельних робіт
Захисні сітки під час ремонтно-будівельних робіт виконують подвійну функцію. По-перше, захищають робітників від погодних умов (яскраве сонце, дощ, вітер, сніг), по-друге, стримують пил і дрібне сміття.

Описание

Полезная информация на тему АСОРТИМЕНТ ЗАТІНЮВАЛЬНИХ СІТОК РОЗШИРИВСЯ от компании Биотол, ООО в разделе Статьи.